Şehrin En Fit Hafta Sonu Fit Weekend Yine Kanyon'da

Okunma [3269]
Şehrin En Fit Hafta Sonu Fit Weekend Yine Kanyon'da

 

Fit Talks ile diyetisyenlerin ve doktorların sağlıklı yaşam tüyolarını öğrenirken, Fit Workshop lar ile şeflerin lezzet sırlarını, egzersiz uzmanlarının en yeni antrenmanlarını deneyimleyeceğiniz

 

Fit Weekend 26-27-28 Nisan'da yine Kanyon'da

ŞEHRİN EN FİT HAFTA SONU YİNE KANYON'DA

26-27-28 Nisan 2019 / Cuma-Cumartesi-Pazar / Kanyon

#FitWeekend #FitWeekendİstanbul #FitWeekendKanyonda

 

diyetisyendunyasi.com tarafından Kanyon'da 26-27-28 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Fit Weekend, en yeni sağlıklı yaşam trendlerini, sağlıklı yaşam tutkunları ile ücretsiz buluşturacak. "Herkes fit, her şey fit, her an fit, her yer fit, her yemek fit" sloganı ile gerçekleşecek olan Fit Weekend, ziyaretçilerine şehrin en fit hafta sonunu yine Kanyon'da yaşatacak.

 

ÜCRETSİZ VÜCUT ANALİZİ

 

Aklınızdaki tüm soruları konusunda uzman kişilere dilediğiniz gibi sorabileceğiniz Fit Weekend boyunca, ücretsiz vücut analizi yaptırarak uzmanlardan yorum ve tavsiye alabilirsiniz.

Tüm etkinliklere katılımın ücretsiz olacağı Fit Weekend üç gün boyunca Kanyon'da olacak.

Her yıl onbinlerce hediye ve ikramın ücretsiz dağıtıldığı Fit Weekend kapsamında yine, dünyaca ünlü markalar fit yaşama, sağlıklı beslenmeye yönelik ürünlerini ve hizmetlerini ziyaretçilere ücretsiz hediye edecek.

Fit Weekend boyunca Kanyon'da bulunan pek çok mağazada fit, organik, light ve diyet ürünlerini ziyaretçilere, Fit Weekend özel indirimli olarak sunulacaklar.

diyetisyendunyasi.com tarafından 2012 yılından bu yana her yıl aralıksız olarak düzenlenen etkinlik ; günde ortalama 40-50 Bin, 3 günde toplam 150 bin ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Her yıl onbinlerce ziyaretçi ağırlayan Fit Weekend kapsamında bu yıl yer alacak sürpriz isimleri ve markaları, söyleşi programı ile diğer tüm bilgileri etkinliğin web sitesi www.fit-weekend.com adresinden ve Fit Weekend instagram hesabı @fitweekend2019 üzerinden takip edebilirsiniz. 


Taglar: #fitweekend #diyetşenliği #kanyon

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 25.03.2019

Kaynak:

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler