Sağlıkta Dünyanın En İyisi

Okunma [3098]
Sağlıkta Dünyanın En İyisi

Sağlık Bakanlığının Merkezi Hekim Randevu Sistemi, Londra'da düzenlenen Contact Center World Awards'da "Dünyanın en iyisi" seçildi.

 

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)

 

Sağlık Bakanlığınca uygulanan Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), Londra'da düzenlenen Contact Center World Awards'da (Çağrı Merkezi Dünyası Ödülleri) "Dünyanın en iyisi" seçildi. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren MHRS'nin katıldığı Londra'da yapılan Contact Center World Awards organizasyonunda Avrupa, Amerika, Orta Asya ve Afrika bölgelerinin birincileri yarıştı.

 

MHRS Dünya Birincisi Oldu 

 

Daha önce EMEA (Avrupa, Orta Asya ve Afrika) bölgesinin "Best Outsourcing Partnership" (En İyi Dış Kaynak Ortaklığı) kategorisinde 2017 yılı birincisi olan MHRS, şimdi de bölgesinde birinci seçilen diğer kurumları geride bırakarak kıtalararası dünya birinciliğini elde etti. 

 

İki Dalda Ödül Aldı 

 

Dünyadaki ilk ve tek hastane randevu sistemi MHRS "Büyük Ölçekli En İyi Çağrı Merkezi" ile "En İyi Teknoloji İnovasyonu" dallarında birincilik ödülü almaya layık görüldü.

 

En Büyük Çağrı Merkezi

 

Türkiye'deki 829 kamu hastanesi, ağız ve diş sağlığı merkezleri ile aile hekimlerinden 7 gün 24 saat randevu alabiliyor. ALO 182 çağrı merkezi, mhrs.gov.tr, e-nabiz.gov.tr ve mobil uygulamaları ile randevu alınabiliyor. Değişiklik yapabiliyor ya da randevu iptali gerçekleştirilebiliyor. AB'nin kabul ettiği 20 temel kamu hizmeti arasında yer alan MHRS, randevuların canlı operatörler aracılığı ile verildiği ALO 182, kamudaki en büyük çağrı merkezi durumunda. 


Taglar: #eniyi #çağrımerkezi #ödül #londra #hekim #randevusistemi #mhrs #contactcenter #award #kamu #alo182 #mobil

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 02.11.2017

Kaynak: Anadolu Ajansı

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler