İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Kurası Sonuçları Belli Oldu

Okunma [2332]
İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Kurası Sonuçları Belli Oldu

 

"Sağlık Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği"  ile "Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Harici Personelin Atama ve Yer Değiştirme Usul ve Esaslarına İlişkin Yönerge" kapsamında ilimiz emrinde görev yapan personelin 2018 Yılı İstanbul İli İsteğe Bağlı İl İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası yapılmıştır. 


2018 Yılı İsteğe Bağlı İstanbul İl İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başvurusu Kabul Edilen ve Ret Edilenlere Dair Listeler Yayınlanmıştır.

25.07.2018 - Kabul Listesi için tıklayabilirsiniz

25.07.2018 - Ret Listesi için tıklayabilirsiniz



2018 Yılı İsteğe Bağlı İstanbul İl İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Yerleştirme Sonuçları açıklanmıştır. 



Bu kura da yerleşip ataması yapılan personelin halen görev yaptıkları birimden ayrılmaları halinde Personel Dağılım Cetveline göre doluluk oranının hizmet sunumunda aksamaya neden olacak sayıya düşmesi durumunda veya çalıştıkları unvan/branşta tek personel olmaları durumunda ayrılışları yerlerine atanacak personelin göreve başlamasından sonra yapılacaktır. Aynı birimden ayrılacak personel sayısının birden fazla olması halinde ayrılışlar en yüksek hizmet puanına sahip personelden başlanarak sırayla yapılacaktır.
 

Yerleştirme sonuçları için tıklayabilirsiniz


Taglar: #SağlıkBakanlığı #Atama #YerDeğiştirme #Yönetmelik #SağlıkHizmetleri #SağlıkPersoneli #Yönerge #Kura #Diyetisyen #GerçekDiyetisyen #Dağılım #İstanbul #Yerleştirme #Branş #Puan

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 10.09.2018

Kaynak: İl Sağlık Müdürlüğü

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler