Fit Weekend 4-5-6 Mayıs'ta Kanyon'da !

Okunma [6263]
Fit Weekend 4-5-6 Mayıs'ta Kanyon'da !

diyetisyendunyasi.com tarafından Kanyon'da 4-5-6 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Fit Weekend, sağlıklı yaşam trendlerini İstanbullular ile ücretsiz buluşturacak. "Herkes fit, her şey fit, her an fit, her yer fit" sloganı ile gerçekleşecek olan Fit Weekend, ziyaretçilerine sağlıklı bir hafta sonu yaşatacak. Organizasyona Türkiye'nin ünlü diyetisyenleri ve şeflerin yanı sıra ünlü spor uzmanları da katılacak. Ayrıca etkinlik ziyaretçileri, ücretsiz vücut analizi yaptırarak uzmanlardan sağlık tavsiyeleri de alabilecek. 

Tüm etkinliklere katılımın ücretsiz olacağı Fit Weekend kapsamında Metin Hara, Pınar Altuğ, Ece Vahapoğlu, Yunus Günçe, Şef Aydan Üstkanat, Psikolog&Yazar Yeşim Akıncı, Diyetisyen Taylan Kümeli, Diyetisyen Dilara Koçak, Diyetisyen Güneş Aksüs, Diyetisyen Gamze Şanlı Ak, Diyetisyen Ali Dereli, Diyetisyen Ceren Batmaz, Egzersiz Uzmanı Ebru Karaduman, Hem Fit Hem Anne ve Diyetisyen Pırıl Şenol Duru'nun yanı sıra moderatörler Mert Ruscuklu, Sarı Şeker Sema ve Sunny de üç gün boyunca Kanyon'da olacak. 

 

fw-haber.jpg

Fit Weekend'de dünyaca ünlü markalar, fit yaşama ve sağlıklı beslenmeye yönelik ürünlerini ve hizmetlerini de ziyaretçilere hediye edecek.Fit Weekend'de Barilla, Wasa, Nesfit, Nescafe, Enterogermina, Lipton, Uno, Doğadan, Eti form, Pınar, NBL probiyotik, Mac Fit, Yayla Bakliyat, Beeo, California Cevizi ve New Life gibi ünlü markalar stant açacak. 

Diyetisyenlerin söyleşiler, şeflerin Fit Workshoplar, spor hocalarının egzersizler yapacağı Fit Weekend'de dileyen ziyaretçiler ücretsiz vücut analizi de yaptırabilecek. Katılımcılar, bu analiz doğrultusunda alanlarında uzman isimlerden sağlık tavsiyeleri alabilecek. 

konser.jpg

Ücretsiz Evrencan Gündüz konseri

Fit Weekend boyunca Kanyon'da bulunan fit, organik, cafe ve dükkanlarda da ziyaretçiler için önemli indirimler yapılacak. Ayrıca son dönemin en çok beğenilen sanatçılarından Evrencan Gündüz de Fit Weekend katılımcıları için bir konser verecek. 

2012 yılından beri her yıl 'Diyet Şenliği ' ismi ile diyetisyendunyasi.com tarafından düzenlenen, yılda ortalama 60-70 bin üzeri ziyaretçiyi ücretsiz ağırlayan etkinliğe bu yıl katılacak sürpriz isimler,    www.fit-weekend.com  adresinden ve Fit Weekend sosyal medya hesaplarından açıklanacak. 


Taglar:

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editör

Tarih: 25.04.2018

Kaynak:

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler