37 Kilodan Fazla Kahve Telvesiyle Yapılan Sehpa

Okunma [173]
37 Kilodan Fazla Kahve Telvesiyle Yapılan Sehpa

 

Nescafé Kanada'nın eseri olan bu sehpa, 37 kilodan fazla kullanılmış Nescafé kahve telvesiyle yapılmış. Telveler çevre dostu soya bazlı reçine ile macun haline getirilmiş ve sertleşmeden önce şekillendirilmiş.

3-2.png

 

Markaya göre bu mobilya, hem kahvenizi hem de geleceğinizi önemsiyor. Nescafé'nin Kahvenin kökenini "saygıyla" onurlandırmak ve sürdürülebilir çiftçiliği teşvik etmek için belirlediği Kurumsal Sosyal Sorumluluk İnisiyatiflerini yansıtıyor. Buna göre çiftçiler sınırlı topraktan en üst seviyede verim almak için kahvenin yanı sıra başka mahsuller yetiştirmeye teşvik edilirken, Nescafé'nin kendisi daha az suyla üretim ve paketleme yapmayı taahhüt ediyor.

2-2.png

 

Nestlé Kanada'nın pazarlama başkan yardımcısı Carm DaSilva, Kanadalı pazarlama haber sitesi Strategy'e, Nestlé'nin dünyadaki tüm kahvenin %10'unu kullandığından, sürdürülebilirlik çabalarının gezegenin refahı için önemli faydalar sağlayacağını belirtmiş. Ayrıca Nestlé Global, 2030 yılına kadar sera gazı emisyonlarını %50 oranında azaltmayı ve nihayetinde 2050 yılına kadar net sıfır emisyon elde etmeyi umuyor.

 

 


Taglar: #kahve #telve #coffee #table #sehpa

Haberi Yapan: Diyetisyen Dünyası Editörü

Tarih: 26.11.2021

Kaynak: Bigumigu

Sıradaki haber yükleniyor...

Diğer Haberler